Burmistrz Miasta Mikołajki zaprasza na bezpłatne szkolenie ,,Jak skutecznie dotrzeć do zagranicznych klientów z małą pomocą od Google", które odbędzie się 27 listopada o godz. 10.00 w Centrum Kultury ,,Kłobuk” w Mikołajkach. Termin zgłoszeń upływa 21 listopada.

Podczas warsztatów dowiesz się między innymi gdzie i jak szukać gości z zagranicy do Twojego hotelu, pensjonatu i restauracji. Pokażemy bezpłatne narzędzia marketingu internetowego, które pomogą w dotarciu do zagranicznych klientów.

Udział w szkoleniu pomoże Ci w zakresie:
-wyboru nowych rynków docelowych,
-lepszego zrozumienia potrzeb zagranicznych klientów,
-zaplanowania kampanii reklamowych na rynkach zagranicznych.

Omówimy narzędzia marketingu internetowego wraz z przykładami ich praktycznego wykorzystania.

Szkolenie jest bezpłatne, rejestracja na stronie.

Indywidualne konsultacje eksportowe

Przedsiębiorcy mają także możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Internetowych Rewolucji. Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne. Skorzystanie z konsultacji wymaga od przedsiębiorcy wcześniejszego zgłoszenia w formularzu rejestracyjnym .

O potencjale rynku zagranicznego będzie mówiła przedstawicielka Google Internetowe Rewolucje Wioleta Magdziarz – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są content i local marketing. Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie.

 

Organizator: Google Internetowe Rewolucje, Miasto Mikołajki

Partnerzy: CK Kłobuk, Hotel Amax