8 grudnia przy hali sportowej odbędzie się VII Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach wraz z biegami dziecięcymi i młodzieżowymi oraz Mikołajkową Dyszką.

Biegi będą jedną z atrakcji imprezy  ,,Mikołajki w Mikołajkach”.Trasa Półmaratonu oraz biegu na 10 km przebiegać będzie ulicami miasta, a następnie bardzo malowniczą drogą szutrową z Mikołajek do miejscowości Łuknajno, gdzie zostanie wykonany nawrót biegu.

Podczas Półmaratonu oraz biegów towarzyszących na Hali Sportowej w Mikołajkach będzie wystawione stoisko z ekologicznymi serami kozimi firmy Mikołajki Park. Cały dochód ze sprzedaży, dzięki uprzejmości firmy, zostanie przekazany na rehabilitacje Zosi Kłusek.

https://pomagam.pl/zosia2014?fbclid=IwAR05BwNGpXmtMETexDW_4Pr6xU81NSHSW-5T8B_6c7dqIBd02u01-NFLcuE Tak jak przez ostatnie lata, cześć wpisowego przeznaczymy na rehabilitacje Zosi Michaluk. Zapraszamy na bieg oraz do odwiedzenia stoiska z pysznymi serami.

 

Zapraszamy do zapisów:

https://elektronicznezapisy.pl/g/XV_Mikolajkowe_Biegi_Uliczne.html?fbclid=IwAR1hqdcsyLxTdv7Ia97DJCRqDjyU6bMAKCAsvI_vnb_mCJLNMmlv54drEIQ

 

Honorowy patronat:

Marszałek Gustaw Marek Brzezin

Burmistrz Piotr Jakubowski