18 maja, Era Nowych Kobiet Warmia i Mazury zaprasza na 1. KOBIECY RAJD SAMOCHODOWY z Erą Nowych Kobiet. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Mikołajek Piotr Jakubowski.
 
Rajdy odbędą się na torze wyścigowym w Mikołajkach, na którym dotychczas rozgrywane były rajdowe samochodowe Mistrzostwa Polski, Europy i Świata. Startujemy o godzinie 11.00
 
Jest to wyjątkowa impreza motoryzacyjna, która zorganizowana będzie w tak kobiecym wydaniu. Tym razem to my, kobiety będziemy mogły poczuć klimat rajdów samochodowych, szybkość i adrenalinę, bo jak wiadomo kochamy samochody i lubimy ostrą jazdę.
 
Zabawa odbędzie się na zasadzie rywalizacji dwóch jednocześnie startujących samochodów. Za sterami rajdówki zasiądzie doświadczony kierowca rajdowy, a chętne ENKi zajmą fotel pilota.
Jest to znakomita okazja, żeby przejechać się po profesjonalnym torze, profesjonalną rajdowką z profesjonalnym kierowcą rajdowym. 
 
Majowa impreza jest dla wszystkich Kobiet Nowej Ery z Warmi i Mazur, nie tylko tych, które interesują się rajdami. Jest to kolejne, trzecie Nasze spotkanie i kolejna okazja żeby lepiej się poznać. Impreza odbywać się będzie w formie pikniku rodzinnego, dlatego zapraszamy Was z osobami towarzyszacymi. 
 
Jedyną możliwością, aby osoby spoza ERY mogły przejechać się rajdowką, jest udział w aukcji charytatywnej zorganizowanej dla Moniki Kuśnierz, która rok temu w wyniku wypadku zapadła w śpiączkę. Monika jest fanką sportów samochodowych, dlatego prosimy o szczególną mobilizację w akcji.
 
Więcej informacji o Monice znajduje się pod linkiem fundacji Siepomaga:
https://www.siepomaga.pl/budzimy-monike
 
 
Podczas imprezy będzie można kupić i spróbować specjalnych pyszności przygotowanych przez firmę cateringową, a o muzyczny nastrój zadba DJ. Dodatkowo mamy dla Was wiele innych niespodzianek!!! 
 
Udział w wydarzeniu dla wszystkich Kobiet Nowej Ery i osób Wam towarzyszących jest darmowy. Obowiązuje jedynie wcześniejsze przesłanie zgłoszenia, a w treści wiadomości prosimy podać liczbę osób dorosłych, osobno liczbę dzieci i czy zgłaszasz swoj udział w rajdach. Zgłoszenia wysyłamy na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Uwaga! Liczba przejazdów rajdówkami jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Każda z uczestniczek otrzyma wiadomość zwrotną.
 
Patronem imprezy jest Burmistrz Miasta Mikołajek.
 
Głównym sponsorem wydarzenia jest firma usługi Godlewski.
 
Naszymi partnerami są:
Cisowianka Perlage, Golden Rose, Vegetalis kosmetyki roślinne vegetalis.pl, Exalt-Estetyka, Młyn Studio, jejsklep.pl, Studio Rehabilitacji i Modelowania Sylwetki.
 
Patronatem medialnym jest magazyn MADE IN Warmia & Mazury.
 
 
 
Link do fb:
 
https://www.facebook.com/events/392540594679004/