Miasto Giżycko i Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 zapraszają do udziału w kolejnej Konferencji Gospodarczo – Inwestycyjnej pod nazwą „Mazury to Biznes” realizowanej w ramach projektu „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”. Pierwsza z trzech dwudniowych konferencji odbyła się we wrześniu w Piszu, przed nami konferencja w Giżycku w terminie 27-28 listopada 2018 roku i trzecia, zaplanowana w czerwcu 2019 w Mrągowie.
 
Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jak i pozostałych regionów, a także instytucji wspierających rozwój biznesu, pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji rynku pracy, placówek oświatowych, organizacji studenckich, dziennikarzy branżowych krajowych i zagranicznych pism, blogerów zajmujących się tematyką gospodarczą i finansową. Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli władz lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego objętych wsparciem w ramach projektu, tj. 11 samorządów z obszaru Krainy Wielkich Jezior Mazurskich: miasta Giżycka, gminy Giżycko, Węgorzewa, Miłek, Orzysza, Pisza, Rucianego-Nidy, Mikołajek, miasta Mrągowa, gminy Mrągowo oraz Rynu. 
 
Głównym założeniem Konferencji jest przede wszystkim wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu Europy Środkowej, Północnej oraz Wschodniej, prezentacja ofert inwestycyjnych przedsiębiorców lokalnych, przedsiębiorców z innych regionów Polski oraz jednostek samorządu terytorialnego z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i budowanie sieci współpracy sektora lokalnego biznesu działającego na tym obszarze, a także współpracy przedsiębiorstw i samorządów.
 
Szczegółowe informacje organizacyjne, PROGRAM i formularz zgłoszenia na Konferencję dostępne są na stronie internetowej: www.mazury.to. 
Wszelkie pytania należy kierować na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 570 999 765. 
 
Udział w Konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
 
 
 
Kontakt do organizatora:
 
Koordynator projektu – Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, ul. Kolejowa 6, 11-730 Mikołajki
 
Realizacja konferencji na zlecenie Stowarzyszenia WJM 2020 – Polski Instytut Rozwoju
Kontakt: Katarzyna Zarecka Specjalista ds. PR i marketingu, tel. 570 999 765
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.mazury.to