Majówka-Grillówka Radia ZET to akcja, która praktycznie otworzyła sezon wakacyjny na Mazurach. W Mikołajkach przy grillu z Radiem Zet spotkaliśmy się aż dwa razy!

Od 1 do 5 maja Radio Zet pojawiło się aż w czterech miastach na Warmii i Mazurach. W Mikołajkach aż dwa razy. A że nie  ma majówki bez grilla podczas tej akcji nie brakowało prawdziwych pyszności z wielkiego grilla. Były hot-dogi, kiełbasy, kaszanki, karkówki, góralski serek oraz ziemniaki (pyry) z sosem. Rozdano też aż 5000 fartuchów.

Podczas Majówki-Grillówki było także mnóstwo rozrywek dla całej rodziny, m.in. koło fortuny, pokazy football freestyle’u i cheerleaderek, sportowy tor przeszkód, występ popularnego zespołu Fruktaki i koncert szantowy. Były liczne konkursy z nagrodami, strefa relaksu pełna leżaków i pufek, a także fotobudka 360.

Radio ZET słynie oczywiście z Siły Muzyki, więc nie mogło zabraknąć też koncertów. W Mikołajach na scenie pojawiły się MODELKI. Zespół, który tworzą Zuza, Aga oraz Ula, szturmem zdobył serca polskich internautów utworem hitu "Chyba że z Tobą". To obecnie jedna z najpopularniejszych piosenek w polskiej sieci.