W związku z planowanym przystąpieniem Gminy Mikołajki do programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”, w załączeniu broszury informacyjne dotyczące programu oraz ankieta dla osób zainteresowanych objęciem dofinansowaniem. Osoba do kontaktu w sprawi: Piotr Czułada, tel. 874219067, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ankieta dla osób, najemców  i małych wspólnot mieszkaniowych (od 3 do 7 lokali) zainteresowanych dofinansowaniem na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe,  służące do ogrzewania i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych na terenie gminy Mikołajki.
Ankieta dotyczy wyłączenie lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych położonych na terenie gminy Mikołajki, w których źródło ogrzewania stanowi nieefektywne źródło ciepła na paliwo stałe – niespełniające minimum 5 klasy wg normy przenoszącej normę europejską EN 303 – 5.

Ankieta nie stanowi żadnego zobowiązania czy też deklaracji udziału w programie. Ankieta ma na celu zebranie informacji, które pomocne będą w pozyskaniu ewentualnego dofinansowania w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie” na  wymianę źródeł ciepła oraz poprawie efektywności energetycznej lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych.
Dane zawarte w ankiecie posłużą jedynie do oszacowania liczby osób zainteresowanych dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i poprawą efektywności energetycznej mieszkań celem przygotowania ewentualnego wniosku o dofinansowanie inwestycji, który gmina Mikołajki będzie mogła złożyć do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, w przypadku zainteresowania programem.

Wypełnioną ankietę można złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Mikołajkach, ul. Kolejowa 7, 11-730 Mikołajki, wysłać pocztą na adres ul. Kolejowa 7, 11-730 Mikołajki, a także złożyć droga elektroniczną na adres e – mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin składania ankiet  upływa  24.11.2023 r.

Ankieta

Ulotka_1

Utlotka_2