Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca 2016

Ruszył XII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta i Gminy Mikołajki 2016. Odbywa się on pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mikołajki.
1. Organizatorami plebiscytu są:  Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Centrum  Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach
2. Plebiscyt organizowany jest w 3 kategoriach: do lat 18, powyżej lat 18 i Najpopularniejszy Trener.
3. Głosować można tylko na kandydatów zgłoszonych do organizatorów plebiscytu.
Imiona i nazwiska kandydatów wraz z opisem można znaleźć na stronach internetowych:
- www.mikolajki.pl,
- www.ckklobuk.pl,
- www.mikolajki24.com,
- www.sportowemikolajki.blogspot.com

SPOSÓB GŁOSOWANIA:
Aby oddać głos w jednej z trzech kategorii, w której jest przeprowadzany Plebiscyt należy wysłać SMS-a na numer  4321 o treści: PS.xx
gdzie XX to numer kandydata zgodnie z zestawieniem poniżej
Przykładowa treść wiadomości SMS powinna brzmieć następująco: PS.01
5. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS określonej w ust. 4 zgodny z obowiązującą taryfą operatora komórkowego telefonu, z którego wysyłany jest SMS.
6. Uczestnik z jednego numeru telefonicznego może wysłać maksymalnie 3 głosy na jednego kandydata z przedstawionej poniżej listy.
GŁOSOWANIE TRWA od 22.12.2016r. godz.00:00 do 04.02.2017r. godz. 23:59.
7. Uroczyste rozstrzygnięcie Plebiscytu nastąpi 10.02.2017r. – w kategorii do 18 lat  i 11.02.2017r. w kategorii powyżej 18 lat i kategorii Najpopularniejszego Trenera podczas Balu Sportowca w Hotelu Gołębiewski.
8. Regulamin głosowania dostępny jest na stronie www.mikolajki.pl
9. Dostawcą usług SMS jest serwis SMSAPI www.smsapi.pl
KANDYDACI DO TYTUŁU
Kategoria do 18 lat
01.    Banach Laura - MKŻ Mikołajki
02.    Biegaj Oliwia –ZS Baranowo
03.    Brygoła Beata – SP Woźnice
04.    Czelij Gabriela – SP Woźnice
05.    Dziczek Arkadiusz – UKS Hetman Baranowo
06.    Drozdowska Alicja –GP Mikołajki
07.    Ejdys Oliwia - MKŻ Mikołajki
08.    Fedak Dominik – SP Mikołajki
09.    Góralczyk Anna -  G.Społ w Mikołajkach  
10.    Góralczyk Marta–GP Mikołajki
11.    Gwiazda Piotr – UKS Hetman Baranowo
12.    Harasimowicz Natan - MKS KŁOBUK Mikołajki
13.    Jakubowski Paweł - MKŻ Mikołajki
14.    Kasperek Filip - MKS KŁOBUK Mikołajki
15.    Kordek Kamila SP Woźnice
16.    Kowalczyk Milena–GP Mikołajki
17.    Kulas Lena –UKS Mikołajki
18.    Kuzyk Aleksandra–UKS Mikołajki
19.    Kuzyk Zuzanna–UKS Mikołajki
20.    Lenard Maja– SP Mikołajki
21.    Łachacz Dorota– SP Mikołajki
22.    Madej Piotr– SP Mikołajki
23.    Majewski Dawid – SP Woźnice
24.    Michalak Mateusz - MKŻ Mikołajki
25.    Mierzejewski  Jakub- MKS KŁOBUK Mikołajki
26.    Murach Maja -  UKS ATOS Woźnice
27.    Nasalski Filip- MKS KŁOBUK Mikołajki
28.    Niegot Norbert - – SP Mikołajki
29.    Obzejta Szymon  –ZS Baranowo
30.    Plona Kacper – UKS Hetman Baranowo
31.    Plona Martyna -  UKS ATOS Woźnice
32.    Podolak Filip – UKS Hetman Baranowo
33.    Rejchel Jerzy – SP Woźnice
34.    Rzosińska Kaja–GP Mikołajki
35.    Sękulski Gracjan – UKS Hetman Baranowo
36.    Stomska Zuzanna–UKS Mikołajki
37.    Szyłejko Dominik – SP Woźnice
38.    Śliwiński Jakub - MKŻ Mikołajki
39.    Turek Bartosz -  UKS ATOS Woźnice
40.    Tymińska  Katarzyna –ZS Baranowo
41.    Walentynowicz Michał- MKS KŁOBUK Mikołajki
42.    Wawrzynowicz Julia -  UKS ATOS Woźnice
43.    Wierciszewska Adrianna –GP Mikołajki
44.    Zawilińska Magdalena–UKS Mikołajki
Kategoria powyżej 18 lat
45.    Adamski Przemysław -  UKS ATOS Woźnice
46.    Dogiel Arkadiusz- MKS KŁOBUK Mikołajki
47.    Gawliński. Maciej - MKS KŁOBUK Mikołajki
48.    Graczyk Robert - MKŻ Mikołajki
49.    Kiśluk Jarosław – UKS Mikołajki
50.    Maciorowski Michał - MKS KŁOBUK Mikołajki
51.    Mickiewicz Mikołaj - MKŻ Mikołajki
52.    Plona Mateusz -  UKS ATOS Woźnice
53.    Serowik Kacper- MKS KŁOBUK Mikołajki
54.    Suchan Michał- MKS KŁOBUK Mikołajki
55.    Śliwiński Robert  - Sinivali Peeter – MKŻ Mikołajki
56.    Zakrzewski Łukasz -  MKŻ Mikołajki
57.    Zakrzewski Tomasz - MKŻ Mikołajki
Najpopularniejszy trener
58.    Brodowski Henryk – UKS ATOS Woźnice
59.    Brodowski Wojciech – SP Woźnice
60.    Gawliński Łukasz - MKS KŁOBUK Mikołajki
61.    Hamerszmidt Grzegorz -  MKŻ Mikołajki
62.    Karczmarczyk Rafał Filip -  UKS Mikołajki
63.    Morgaś Tomasz – ZS Baranowo
64.    Samborski Cezary– UKS Hetman Baranowo

zaproszenie na bal sportowca

osiągnięcia sportowców

regulamin głosowania

menu bal sportowca