Wybieramy najpopularniejszych sportowców 2017

Ruszył XIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta i Gminy Mikołajki 2017. Odbywa się on pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mikołajki.
1.    Organizatorami plebiscytu są:  Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Centrum  Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach
2.    Plebiscyt organizowany jest w 3 kategoriach: do lat 18, powyżej lat 18 i Najpopularniejszy Trener.
3.    Głosować można tylko na kandydatów zgłoszonych do organizatorów plebiscytu.
Imiona i nazwiska kandydatów wraz z opisem można znaleźć na stronach internetowych:
- www.mikolajki.eu,
- www.ckklobuk.pl,
- www.mikolajki24.com,
- www.sportowemikolajki.blogspot.com


4.    SPOSÓB GŁOSOWANIA:
Aby oddać głos w jednej z trzech kategorii, w której jest przeprowadzany Plebiscyt należy wysłać SMS-a na numer  4321 o treści: PS.xx
gdzie XX to numer kandydata zgodnie z zestawieniem poniżej
Przykładowa treść wiadomości SMS powinna brzmieć następująco: PS.01
5.    Koszt wysłania jednej wiadomości SMS określonej w ust. 4 zgodny z obowiązującą taryfą operatora komórkowego telefonu, z którego wysyłany jest SMS.
6.    Uczestnik z jednego numeru telefonicznego może wysłać maksymalnie 3 głosy na jednego kandydata z przedstawionej poniżej listy.
GŁOSOWANIE TRWA od 12.01.2018r.  do 04.02.2018r. godz. 23:59.
7.    Uroczyste rozstrzygnięcie Plebiscytu nastąpi 09.02.2018r. – w kategorii do 18 lat  i 10.02.2018r. w kategorii powyżej 18 lat i kategorii Najpopularniejszego Trenera podczas Balu Sportowca w Hotelu Gołębiewski.
8.    Regulamin głosowania dostępny jest na stronie www.mikolajki.eu
9.    Dostawcą usług SMS jest serwis SMSAPI www.smsapi.pl

Kategoria do 18 lat
01.    Baczewski Dominik -  UKS ATOS Woźnice
02.    Bakun Kacper-  Szkoła Podstawowa w Woźnicach
03.    Banach Laura i Tymińska Anna -   Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
04.    Bartosiewicz Jakub – MKS Kłobuk Mikołajki
05.    Biegaj Oliwia - Szkoła Podstawowa w Baranowie
06.    Brygoła Beata - Szkoła Podstawowa w Woźnicach
07.    Dobrowolski  Aleksander – MKS Kłobuk Mikołajki
08.    Drozdowska Alicja- UKS Mikołajki
09.    Dziczek Arkadiusz – Klub Hetman Baranowo
10.    Góralczyk Marta - UKS Mikołajki
11.    Gwiazda Piotr – Klub Hetman Baranowo
12.    Jakubowski Paweł i Windorbski Franciszek - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
13.    Kędzierska Wiktoria  -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
14.    Kordek Kamila -  Szkoła Podstawowa w Woźnicach
15.    Kuzyk Aleksandra-  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
16.    Kuzyk Zuzanna -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
17.    Lenard Maja- UKS Mikołajki
18.    Ludwicka Karina    -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
19.    Łachacz Dorota -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
20.    Madej Piotr   -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
21.    Majewski Dawid - UKS ATOS Woźnice
22.    Matulewicz  Krzysztof - Gimnazjum w Baranowie
23.    Melkner Oliwia  -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach  
24.    Michalak Mateusz - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki
25.    Mielnicka Liwia -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
26.    Murach Maja - UKS ATOS Woźnice
27.    Niegot Norbert   -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach
28.    Obzejta Szymon – Klub Hetman Baranowo
29.    Olszewik Patryk – MKS Kłobuk Mikołajki
30.    Piotrowicz Adrian    -  Zespół Oświatowy w Mikołajkach    
31.    Podolak Filip – Klub Hetman Baranowo
32.    Ponichtera Szymon – MKS Kłobuk Mikołajki
33.    Rogowski Piotr - Biegam Bo Lubię Mikołajki
34.    Rzosińska Kaja - UKS Mikołajki
35.    Stomska Zuzanna - UKS Mikołajki
36.    Śliwiński Jakub - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
37.    Śliwiński Łukasz -  Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
38.    Śliwiński Mateusz – MKS Kłobuk Mikołajki
39.    Śloński Karol - Szkoła Podstawowa w Baranowie
40.    Turek  Bartosz - UKS ATOS Woźnice
41.    Tymińska Katarzyna - Szkoła Podstawowa w Baranowie
42.    Walentynowicz Zosia -  Szkoła Podstawowa w Woźnicach
43.    Warmiński Jakub – Klub Hetman Baranowo
44.    Wawrzynowicz Julia -  UKS ATOS Woźnice

Kategoria powyżej  18 lat
45.    Dębowski Ryszard - Biegam Bo Lubię, Mikołajki
46.    Graczyk Robert - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
47.    Kiśluk Jacek - Biegam Bo Lubię, Mikołajki
48.    Mickiewicz Mikołaj -Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
49.    Plona Mateusz -  UKS ATOS Woźnice
50.    Rogowska Wioletta – Biegam Bo Lubię, Mikołajki
51.    Śliwiński Robert i Peeter  Sinivali  - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki
52.    Zakrzewski Łukasz - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
53.    Zakrzewski Tomasz - Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki
54.    Kiśluk Jarosław – UKS Mikołajki

Najpopularniejszy trener
55.    Brodowski Wojciech – Szkoła Podstawowa w  Woźnicach, UKS ATOS Woźnice
56.    Gawliński Łukasz  - MKS Kłobuk Mikołajki
57.    Hammerszmidt Grzegorz – Mazurski Klub Żeglarski  Mikołajki  
58.    Karczmarczyk Rafał Filip – UKS Mikołajki
59.    Morgaś Tomasz - UKS ATOS Woźnice
60.    Sosna Marek – UKS Hetman Baranowo
61.    Samborski Cezary – Szkoła Podstawowa w Baranowie

WARUNKI UCZESTNICTWA W BALU SPOTROWCA 10 LUTEGO 2018 r. w HOTELU GOŁĘBIEWSKI:
Koszt udziału w balu: 170 zł/osoba/brutto. W cenie menu 250ml/os. wódki czystej.
Dodatkowe zamówienia na alkohol – płatny indywidualnie gotówką z 40% rabatem dla uczestników balu. Jednocześnie Hotel informuje o obowiązującym zakazie wnoszenia i spożywania alkoholu obcego pochodzenia – podstawa prawna ustawa z dnia 26.10.1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Rezerwacja miejsc (stolików) e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 87 42 90 753.
Płatność gotówką lub kartą kredytową w recepcji Hotelu lub przelewem na konto Hotelu: PKO S.A. o/MRĄGOWO 89 1240 1617 1111 0000 1367 7563
Przy wpłacie proszę podać nazwisko osoby rezerwującej bal. Opłata 100% należności za bal najpóźniej do 26.01.2018 r.

regulamin plebiscytu

osiągnięcia sportowców