MIESZKAŃCY GMINY MIKOŁAJKI!

Informujemy, że zostało zawarte kolejne porozumienie ze Szpitalem MSW w Olsztynie w zakresie profilaktycznej specjalistycznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców, w związku z tym od kwietnia uruchomione zostają comiesięczne wizyty u lekarzy specjalistów. Lekarze o specjalizacjach: neurolog, ortopeda, ginekolog (wraz z USG) przyjmować będą raz w miesiącu, natomiast endokrynolog (wraz z USG tarczycy) oraz urolog, co drugi miesiąc. Do wszystkich lekarzy oprócz  ginekologa niezbędne jest posiadanie skierowania od lekarza rodzinnego. Zapisy przyjmowane są w pokoju nr 7 urzędu lub telefonicznie pod numerem: 87 4219063. Mieszkańcom gminy, którzy nie będą mogli dojechać własnym transportem, gmina zapewni bezpłatny dowóz autokarowy z Mikołajek.

INFORMACJE NA TEMAT SPECJALISTYCZNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

  1. 1.Poradnie znajdują się w Szpitalu MSW przy
  2. 2.Porady w bieżącym roku będą udzielane w soboty w następujących terminach:

Ginekolog, Neurolog, Ortopeda – 14 kwietnia, 19 maja, 16 czerwca, 15 września, 13 października, 17 listopada, 8 grudnia

Urolog - 14 kwietnia, 16 czerwca, 15 września, 17 listopada

Endokrynolog- 19 maja, 15 września, 17 listopada

  1. 3.Mieszkańcom gminy, którzy nie będą mogli dojechać własnym transportem, gmina zapewni bezpłatny dowóz autokarowy z Mikołajek. Odjazd autobusu godzina 7.30 z parkingu przy młynie (obok sklepu Biedronka), 7.35 Prawdowo - przystanek, 7.40 Zełwągi - przystanek, 7.45 Inulec- przystanek, 7.50 Baranowo - przystanek przy szkole.
  2. O terminie wizyty i możliwości przejazdu transportem zorganizowanym przez Urząd decyduje kolejność zgłoszeń. Miesięcznie każdy specjalista będzie przyjmował maksymalnie 20 pacjentów (neurolog – 10 pacjentów, ginekolog -15 pacjentów) wyłącznie z listy osób zarejestrowanych przekazanej przez urząd.
  3. Telefoniczna rejestracja pacjentów pod numerem telefonu: 87 4219 063.
  4. 6.W przypadku wszystkich poradni, oprócz ginekologicznej, wymagane będzie skierowane wydane przez lekarza rodzinnego.
  5. 7.Po przyjeździe do szpitala należy zgłosić się do rejestracji w budynku B szpitala. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i skierowanie od lekarza rodzinnego. Lekarze przyjmują od godziny 9.30 do godziny 14.00.