Prawie 3,4 tysiąca głosów oddano w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca miasta i gminy Mikołajki. W piątek zostaną ogłoszone wyniki głosowania.

Plebiscyt organizowany jest dla dzieci i młodzieży do 18 lat.Głosowanie odbywało się drogą smsową. Najpopularniejszych, młodych sportowców poznamy już 1 marca o godzinie 17.00. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w sali widowiskowej Centrum Kultury "Kłobuk".
XIV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Miasta i Gminy Mikołajki 2018 odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mikołajki. Organizatorami plebiscytu są: Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach.
 

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców na uroczyste wręczenie nagród Burmistrza Mikołajek za wybitne osiągnięcia sportowe, rozstrzygnięcie XIV Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Gminy Mikołajki oraz wręczenie wyróżnień honorujących Mieszkańców aktywnie zaangażowanych  w pracę na rzecz lokalnej społeczności Mikołajek,  które odbędzie się 1 marca o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach.

 

                                                                                                                                 Burmistrz Mikołajek

Piotr Jakubowski