Oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet ma burmistrz Mikołajek. Piotr Jakubowski zaprosił do naszego miasta aktorów ze spektaklem "Pół Na Pół". Bilety w pierwszej kolejności otrzymają mieszkańcy naszej gminy.

Spektakl "Pół na Pół" jest swoistym prezentem jaki zapragnął podarować naszym mieszkankom Piotr Jakubowski na Dzień Kobiet. Dlatego też w pierwszej kolejności wejściówki zostaną rozdysponowane wśród mieszkańców naszej Gminy. Oczywiście, jeśli zostanie wolna pula, będą one do dyspozycji naszych gości z sąsiednich miast. Mieszkańców Gminy Mikołajki zapraszamy po odbiór wejściówek w poniedziałek od godziny 8.30.
 
Zasady:
1. 25 lutego Centrum Kultury "Kłobuk" zacznie dystrybucję specjalnych, bezpłatnych wejściówek uprawniających do wejścia na spektakl. W pierwszej kolejności odebrać je bądą mogli mieszkańcy naszej gminy, warto więc mieć jakiś dokument potwierdzający miejsce zamieszkania.
2. Centrum Kultury nie prowadzi rejestracji ani zamówień na telefon/e-mail itp. - aby otrzymać wejściówkę, należy pojawić się w Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach OSOBIŚCIE.
3. Nie jest prowadzona sprzedaż grupowej - jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 wejściówek (rodzinnych).
4. Ilość wejściówek = ilość miejsc na sali widowiskowej; po ich wyczerpaniu nie będzie po prostu fizycznej możliwości zmieścić się na sali; poinformujemy o tym fakcie na FB Miasta Mikołajki.